Quantexa משיקה בסינגפור את המטה החדש שלה באזור אסיה פסיפיק כדי ללכוד את גל הצמיחה הבא

*הנוכחות הגוברת של Quantexa בסינגפור מייצגת השקעה משמעותית באספקת פתרונות מודיעין לקבלת החלטות (DI) המבוססים על בינה מלאכותית לחברות וסוכנויות ממשלתיות ברחבי אסיה פסיפיק
* Quantexa ראתה צמיחה דו-ספרתית ושילשה את בסיס העובדים שלה באזור אסיה פסיפיק מאז ההכרזה על סדרה D ב-2022
*המיקום החדש בסינגפור מחזק את הרשת הגלובלית של Quantexa, ומקרב את החברה ללקוחותיה ולשותפיה באזור

סינגפור, 7 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

Quantexa, המובילה העולמית בפתרונות מודיעין לקבלת החלטות (DI) למגזר הציבורי והפרטי, הודיעה על פתיחת המטה החדש שלה באזור אסיה פסיפיק. המטה ממוקם במגדל 1 במרכז הפיננסי של מרינה ביי (MBFC) בסינגפור. הפתיחה היא חלק מתוכנית התרחבות אזורית רחבה יותר, והיא מגיעה אחרי השקת הפעילות של Quantexa בטוקיו, יפן, ביולי 2023, ולאחר נוכחות ארוכת שנים במלבורן, סידני ומלזיה. התרחבות נוספת, להונג קונג, צפויה ב-2024.

החלטת הארגון להקים את המטה האזורי של החברה בסינגפור התגבשה בעקבות המחויבות של המדינה למשוך השקעות, כישרונות וטכנולוגיה. הקמת המשרד המקומי החדש של Quantexa מהווה השלמה ליוזמת המדינה החכמה של הממשלה שמציגה תוכנית להשקעה של עד 500 מיליון דולר סינגפורי במחקר ופיתוח של בינה מלאכותית.

התחזיות הכלכליות לדרום מזרח אסיה צופים כי הוא יישאר אחד מהאזורים הצומחים ביותר בשנים הבאות. בנוסף, במהלך 12 החודשים האחרונים, Quantexa ראתה ביקוש משמעותי באזור, בעת שבנקים מקומיים וסוכנויות ממשלתיות החלו לשים דגש מוגבר על איתור ומניעת פשיעה פיננסית ככל שמספר הפעולות להלבנת הון בקנה מידה גדול באזור עלה, והן גרמו לקורבנות בחו"ל פגיעה בשווי של מיליארדי דולרים[1]. הרשויות בסינגפור, לאחרונה, נקטו באמצעים כדי להבטיח שמוסדות פיננסיים יבחנו בקפדנות את התזרימים הכספיים עם נכסים מנוהלים במדינת העיר בשווי של 4 טריליון דולר[2].

המטה האזורי של Quantexa יספק יכולות מכירה, שיווק, ניהול מוצרים ושירותים מקצועיים כדי לתמוך בלקוחות בעת היישום של פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות שלה, בתעשיות הבנקאות, הביטוח והטלקומוניקציה, כמו גם במגזר הציבורי. הפתיחה מגיעה לאחר ש-Quantexa השלימה לאחרונה את סבב הגיוס מסדרה E בהובלת GIC Singapore, שהובילה את ערך החברה ליותר מ-1.8 מיליארד דולר, והכריזה על השקעה של 155 מיליון דולר כדי להניע את התקדמות הבינה המלאכותית באופן גלובלי.

היום, Quantexa תארח אירוע להצגת חדשנות טכנולוגית מקומית ושותפויות במוזיאון הלאומי של סינגפור. מנכ"ל Quantexa וישאל מריה יצטרף למובילים מוערכים בתעשייה מ-GIC, שירות הדיגיטל והמודיעין של סינגפור (DIS) ובנק Standard Chartered לפאנל בנושא "שרטוט נתיבים חדשים לחדשנות AI".

וישאל מריה, מנכ"ל ומייסד Quantexa, אמר: "Quantexa רשמה צמיחה של 90% בהכנסות וכמעט שילשנו את גודל הצוות שלנו באזור אסיה פסיפיק מאז הכרזתנו על סבב D. עם ההכרזה היום על המטה האזורי החדש שלנו בסינגפור, אנו ממשיכים להאיץ את תוכניות הצמיחה שלנו ולהתקרב ללקוחות ולשותפים שלנו בזמן שאנו משרתים את האזור".

צ'ו יונג צ'ין, מנהל ההשקעות הראשי של הון אישי ב-GIC, אמר: "אנו שמחים לראות כי Quantexa מקימה את המטה האזורי החדש שלה בסינגפור כחלק ממאמצי ההתרחבות שלה באסיה. מכיוון ש-Quantexa ממשיכה להפיק תועלת מהדגש הרגולטורי על ציות וביקוש ליכולות בינה מלאכותית בניהול נתונים, אנו ממשיכים להיות בטוחים בפוטנציאל הצמיחה של החברה".

ג'ינגואה גו, מנהל דיגיטציה ראשי, בשירות הדיגיטל והמודיעין, הוסיף: "שירות הדיגיטל והמודיעין מתייחס לבינה מלאכותית כאל יכולת שהינה קריטית לביצוע המשימה עבור הכוחות המזוינים של סינגפור כדי להגן על הריבונות והביטחון של סינגפור. תמיד עבדנו בשיתוף פעולה הדוק עם שותפי טכנולוגיה אחרים בממשלה כדי לבנות יכולות בינה מלאכותית מתקדמות לצורך הגנה. אבל מעבר לכך, עלינו לרתום את החידושים המהירים מחברות מסחריות כחלק מפורטפוליו הבינה המלאכותית שלנו כדי לתת מענה לצרכים התפעוליים באופן יעיל יותר. לכן, אנו מעוניינים להמשיך ולחקור כיצד פתרונות חדישים ממובילי טכנולוגיה כמו Quantexa יכולים לעזור לנו להצליח במשימתנו".

שון קופינגר, מנהל מערכות מידע בבנק Standard Chartered, אמר: "אנו נרגשים מכך ש-Quantexa מרחיבה את נוכחותה כאן. מאז 2018, עבדנו בשיתוף פעולה הדוק עם Quantexa כדי להשתמש ביכולות התאמת נתונים המבוססות על בינה מלאכותית כדי לקבל תצוגה מלאה של הלקוחות שלנו ורשתות העסקאות שלהם. זה עזר לנו להעלות את הרף על האופן שבו התעשייה מזהה הונאות ונלחמת בפשיעה פיננסית".

המטה בסינגפור מצטרף לפורטפוליו הולך וגדל של מרכזי Quantexa הכוללים את לונדון, דבלין, בריסל, מלאגה, איחוד האמירויות הערביות, ניו יורק, בוסטון, טורונטו, סידני, מלבורן וטוקיו.

צוות אסיה פסיפיק של Quantexa מתרחב ומגייס באופן פעיל מספר משרות פתוחות. למידע נוסף על המשרות הפנויות הנוכחיות, בקרו בדף זה.

הערה לעורכים:
למידע נוסף על Quantexa, בקרו באתר שלה כאן.

למידע נוסף:
פניות מדיה:
C: Alina Boey, Senior Consultant, Milk & Honey PR
T: +65 96565580
E: alinab@milkandhoneypr.com

אודות Quantexa

Quantexa היא חברה גלובלית המספקת תוכנת נתונים ואנליטיקה פורצת דרך בתחום של מודיעין לקבלת החלטות מבוסס הקשרים המאפשר לארגונים לקבל החלטות תפעוליות מהימנות על ידי הפיכת הנתונים למשמעותיים. באמצעות ההתקדמויות האחרונות בתחום הביג דאטה והבינה מלאכותית, הפלטפורמה של Quantexa חושפת סיכונים נסתרים והזדמנויות חדשות על ידי מתן תצוגה הקשרית ומקושרת של נתונים פנימיים וחיצוניים במקום אחד. היא פותרת אתגרים גדולים בניהול נתונים, תהליכי לימוד לקוחות, מודיעין לקוחות, פשיעה פיננסית, סיכונים, הונאה ואבטחה, לאורך כל מחזור חיי הלקוח.

פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות מבוססת ההקשרים של Quantexa משפרת את הביצועים התפעוליים עם דיוק של למעלה מ-90% והיא מציעה מהירות של עד פי 60 במודל ברזולוציה גבוהה יותר מאשר בגישות מסורתיות.

Quantexa, שנוסדה בשנת 2016, מעסיקה כיום יותר מ-675 עובדים ואלפי משתמשים העובדים עם מיליארדי עסקאות ונקודות נתונים ברחבי העולם. לחברה משרדים בלונדון, דבלין, בריסל, מלאגה, איחוד האמירויות, ניו יורק, בוסטון, טורונטו, סידני, מלבורן וטוקיו. למידע נוסף, בקרו בכתובת www.quantexa.com או עקבו אחרינו בלינקדאין.

אודות GIC

GIC היא חברת השקעות גלובלית מובילה שהוקמה בשנת 1981 כדי להבטיח את עתידה הפיננסי של סינגפור. כמנהלת עתודות החוץ של סינגפור, GIC נוקטת בגישה ארוכת טווח מחושבת להשקעה וממוצבת באופן ייחודי במגוון רחב של סוגי נכסים ואסטרטגיות פעילות ברחבי העולם. אלה כוללים מניות, הכנסה קבועה, נדל"ן, קרנת השקעות פרטיות, הון סיכון ותשתיות. הגישה ארוכת הטווח שלה, יכולות מרובות הנכסים והקישוריות הגלובלית שלה מאפשרים לה להיות משקיע מועדף. GIC מבקשת להוסיף ערך משמעותי להשקעותיה. מטה GIC נמצא בסינגפור, יש לה כוח כישרונות עולמי של מעל 2,100 אנשים ב -11 ערים פיננסיות מרכזיות ויש לה השקעות ביותר מ -40 מדינות. למידע נוסף, אנא בקרו באתר www.gic.com.sg או עקבו בלינקדאין.

[1] מקור: מאמר Nikkei Asia – סינגפור בולטת כמרכז טכנולוגי עולמי על רקע המתיחות בין ארה"ב לסין
[2] מקור: מאמר של South China Morning Post – סינגפור מתכוננת להשיק פלטפורמה נגד הלבנת הון כדי למנוע חזרה של 1MDB

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *