Quantexa מוקמה על ידי חברת אנליטיקת הסיכונים העולמית Chartis כמובילת קטגוריה בדו"ח RiskTech 100 של 2023 עבור פתרונות הלבנת הון מבוססי סחר

Chartis גם נתנה דירוג גבוה לפתרון Entity Resolution של Quantexa – התמודדות עם אתגרי ניהול נתונים מרכזיים שעולים למוסדות פיננסיים מיליונים

Quantexa, מובילה עולמית בפתרונות מודיעין לקבלת החלטות (DI) למגזר הפרטי והציבורי, הודיעה היום כי פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות שלה זכתה להכרה כמובילת קטגוריה בדו"ח Chartis RiskTech100 עבור פתרונות מבוססי סחר נגד הלבנת הון (TBAML).

פלטפורמת המודיעי לקבלת החלטות של Quantexa זכתה גם היא להכרה מצידה של Chartis כמובילת קטגוריה בדו"ח Chartis Financial Crime Risk Management Systems, Entity Management and Analytics Quadrant שיצא לאחרונה.

RiskTech 100: פתרונות למניעת הלבנת הון מבוססי סחר

דו"ח RiskTech100 ל-2023 מדרג את השחקניות העיקריות בעולם בשוק טכנולוגיית הסיכונים והתאימות. בקטגוריית הלבנת הון מבוססת סחר (TBML) צוינה Quantexa כמובילת הקטגוריה לתמיכה בנתונים באמצעות הפתרון הארגוני שלה. Trade AMK Solution של Quantexa דורג גם בזכות עומק הכיסוי הטיפולוגי, רוחב טכניקות האנליטיקה והתמיכה בתזרימי העבודה.

המאמצים כיום למניעת הלבנת הון מתמודדים עם אתגרים רבים וגדלים, חלקם בלתי פתורים. בעולם דיגיטלי וגלובלי, פושעים משתמשים במגוון רחב של אסטרטגיות כדי להצליח – מה שהופך את ההקשר לגורם קריטי ביכולת לזהות במדויק הלבנת הון מבוססת סחר. על ידי איחוד מקורות נתונים פנימיים וחיצוניים ושינוי בקנה מידה להבנת מיליארדי עסקאות, פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Quantexa מסייעת לארגונים לבנות תצוגה הוליסטית של נתונים על העסקה, הלקוחות והצד שכנגד. הגישה של Quantexa ל-TBAML מספקת זיהוי מדויק ויעיל יותר, כך שארגונים יכולים להפחית סיכונים, להבטיח ציות לרגולציות ולהגן על המוניטין שלהם. איכות התראה משופרת ומיכון, בשילוב עם הפחתת נפח התוצאות הלא נכונות עוזרים לארגונים להשיג יעילות ולעשות יותר עם המשאבים שכבר יש להם.

מערכות ניהול סיכוני פשיעה פיננסית: Entity Resolution

היכולת הדינמית של Entity Resolution Solutionמבית Quantexa, המהווה חלק קריטי בפלטפורמת המודיעים לקבלת החלטות המובילה בתעשייה זכתה להכרה עבור הכיסוי, יכולת ההתאמה, העשרת נתונים, העומק והרוחב של מקורות הנתונים הנתמכים.

הפתרון Entity Resolution של Quantexa מספק יכולת התאמת נתונים מתקדמת המחברת בין נתונים פנימיים וחיצוניים שונים, חלקם מעורפלים, בקנה מידה גדול. Entity Resolution יוצר תצוגות ממוקדות ושלמות של אנשים, ארגונים, מקומות ונתונים אחרים המספקים איכות נתונים ודיוק קצב התאמה שמשנים את המשחק. Quantexa תומכת גם ב-'רזולוציית ישות דינמית', המעניקה גמישות ייחודית על פני מספר תרחישי שימוש ומספקת מידע עבור פרוטוקולי אבטחה מפורטים ונרחבים.

פלטפורמת מודיעין לקבלת החלטות

פלטפורמת המודיעים לקבלת החלטות של Quantexa מעניקה לארגונים את היכולת לאחד את הנתונים שלהם על ידי חיבור מקורות ומאגרי מידע, תוך מתן ההקשר הדרוש כדי ליצור ויזואליזציה של מערכות יחסים מורכבות המאפשרות לגלות סיכונים שבעבר היו מוסתרים. טכנולוגיית רזולוציית הישויות הייחודית של Quantexa יכולה לחבר את הנתונים הפנימיים והחיצוניים השונים והמעורפלים ביותר, בקנה מידה גדול, כדי ליצור תצוגות בודדות ומלאות של אנשים, ארגונים, מקומות ונתונים אחרים עם דיוק של 99%, תוך טיפול בנתונים באיכות ירודה בביצועים יוצאי דופן. התוצאה היא תצוגה יחידה של נתונים שהופכת למשאב המהימן והרב שימושי ברחבי הארגון.

החוקר הראשי של Chartis , סידהרת'ה דאש, אמר: "הפתרונות הבוגרים יותר ויותר של Quantexa, והיישום החזק שלהם במוסדות פיננסיים גדולים הממנפים מושגים מבוססי רשת, הניעו את העלייה ב-RiskTech 100 וכן את ההובלה שלהם ברביע ה-TBAML וניהול ישויות".

מנהל המוצר הראשי של Quantexa, דן היגינס, הוסיף: "Quantexa שמחה להיכלל בדו"ח RiskTech 100, ולהיות ממוקמת חזק מאוד ברשימה מוערכת של ספקי פתרונות ארגוניים. ב-Quantexa, אנו מודעים היטב לכך שפושעים יודעים להסתתר היטב, וכי מערכות ניטור מסורתיות ובקרות ידניות פשוט אינן מסוגלות להתמודד עם המורכבות של היום, היקף הפעילות והשינויים הרגולטוריים הבסיסיים, במיוחד ההתמקדות בסיכון צד נגדי, כמו גם לקוחות. השימוש בניטור מבוסס הקשר כדי לזהות ולנהל את הפשיעה הפיננסית ההוליסטית וסיכוני ההונאה בתוך הסחר הבינלאומי, כולל זיהוי של תנאים מוקדמים כגון קנוניה בסיסית, נוכחות של חברות מעטפת ושומרי סף מקצועיים המונעים הלבנת הון היו גורם מכריע בהצלחתה של Quantexa במרחב הזה".

אודות QUANTEXA

Quantexa היא חברה גלובלית המספקת תוכנת נתונים ואנליטיקה פורצת דרך בתחום של מודיעין לקבלת החלטות מבוסס הקשרים המאפשר לארגונים לקבל החלטות תפעוליות מהימנות על ידי הפיכת הנתונים למשמעותיים. באמצעות ההתקדמויות האחרונות בתחום הביג דאטה והבינה מלאכותית, הפלטפורמה של Quantexa חושפת סיכונים נסתרים והזדמנויות חדשות על ידי מתן תצוגה הקשרית ומקושרת של נתונים פנימיים וחיצוניים במקום אחד. היא פותרת אתגרים גדולים בניהול נתונים, תהליכי לימוד לקוחות, מודיעין לקוחות, פשיעה פיננסית, סיכונים, הונאה ואבטחה, לאורך כל מחזור חיי הלקוח.

פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות מבוססת ההקשרים של Quantexa משפרת את הביצועים התפעוליים עם דיוק של למעלה מ-90% והיא מציעה מהירות של עד פי 60 במודל ברזולוציה גבוהה יותר מאשר בגישות מסורתיות.

Quantexa, שנוסדה בשנת 2016, מעסיקה כיום יותר מ-500 עובדים ואלפי משתמשים העובדים עם מיליארדי עסקאות ונקודות נתונים ברחבי העולם. לחברה משרדים בלונדון, ניו יורק, בוסטון, וושינגטון הבירה, בריסל, טורונטו, סינגפור, מלבורן וסידני. למידע נוסף, צרו קשר עם Quantexa כאן או עקבו אחרינו בלינקדאין.

אודות CHARTIS

Chartis היא חברת מחקר וייעוץ המספקת ייעוץ טכנולוגי ועסקי לתעשיית ניהול הסיכונים העולמית. Chartis מספקת מודיעין שוק עצמאי לגבי דינמיקת שוק, מגמות רגולטוריות, מגמות טכנולוגיות, שיטות עבודה מומלצות, נופים תחרותיים, גדלי שוק, סדרי עדיפויות בהוצאות ומיזוגים ורכישות. דוחות RiskTech Quadrant של Chartis נכתבים על ידי אנליסטים מנוסים בעלי ניסיון מעשי בבחירה, פיתוח והטמעה של מערכות ניהול סיכונים עבור מגוון חברות בינלאומיות במגוון ענפים, כולל בנקאות, ביטוח, שוק ההון, אנרגיה והמגזר הציבורי.

Quantexa
Quantexa

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *