Planck גייסה עד היום 71 מיליון דולר כדי להרחיב את פלטפורמת האנליטיקה הקוגניטיבית העסקית שלה, הראשונה בשוק

Planck, פלטפורמת נתונים ואנליטיקה מובילה מופעלת בינה מלאכותית, סגרה לאחרונה סבב גיוס של 23 מיליון דולר כדי להמשיך במשימתה להעצים חברות ביטוח מסחריות עם תובנות מדויקות בזמן אמת. המימון, שמביא את סך הגיוס של החברה ל-71 מיליון דולר, הובל בידי Vintage Investment Partners וכל המשקיעים הפיננסיים הקיימים, לרבות Team8, Greenfield, Arbor Ventures, Viola, 3L Capital, HDI ו- Nationwide, לצד אנג'לים פרטיים.
על ידי שיתוף פעולה עם Planck, חברות הביטוח המסחריות והסוכנים שלהן יכולים להשיג רמות שיפור תהליכים ורווחיות פורצות דרך באמצעות תצפיות ברורות בזמן אמת לגבי החיתומים והסיכונים העסקיים שלהם שאינן זמינות מתזרימי נתונים סטנדרטיים ומספקים טיפוסיים בתעשייה. חברות הביטוח קוטפות את פירות התובנות של Planck של כדי לשפר מאוד את חוויית הלקוח, התפעול והשורה התחתונה שלהם.

"סבב זה הוא עדות לביצוע העקבי של הצוות של Planck, לאמון שרכשו מלקוחותיהם ותמיכה חזקה מבעלי המניות שלה. החלוציות בדמות פתרון מוביל שעומד בקצב הדרישות הדינמיות של השוק, יחד עם המנטליות הממוקדת בלקוח שלה, מבדילה את Planck מאחרים", אמר עמית פרנקל, שותף כללי ב-Vintage Investment Partners. "הידע העמוק בתחום ומערך הכישורים הטכניים של Planck מאפשרים ללקוחות של Planck לשנות באופן דיגיטלי את המודלים העסקיים המסורתיים שלהם כדי לשמור על היתרון התחרותי שלהם".

הגיבוי הפיננסי יאפשר ל- Planckלפעול במהירות מול הזדמנויות שעולות בשוק המשתנה של היום ויחזק במיוחד את הפיתוח של מוצרים נוספים המשלימים את הפלטפורמה, יחד עם המשך ההתרחבות הגיאוגרפית. לאחרונה השיקה Planck פתרונות כמו מנוע חיפוש לסיכוני חיתום, הפותר את החסרונות של שיטות מחקר מסורתיות, ואת Prospect Intelligence, פתרון שעוזר לספקים להתרחב לשווקים חדשים, להפחית את העלויות של רכישת לקוחות ולהניע צמיחה.

"האצת השיא שלנו ואמון המשקיעים במהלך ההאטה הכלכלית הזו הם אינדיקטור חזק לערך הפלטפורמה ולנחיצותה", אמר המנכ"ל והמייסד אלעד צור. "אנו מלאי מרץ להמשיך במסע שלנו להביא את התובנות המתקדמות ביותר המבוססות על בינה מלאכותית לתעשיית השירותים הפיננסיים ברחבי העולם ונרגשים להשיג את החזון שאנו יוצרים לצד הלקוחות, המשקיעים והעובדים שלנו".

בין היתר, שש מתוך עשר חברות הביטוח המסחרי המובילות בארה"ב, כמו גם חברות התעופה המובילות באירופה וביפן, כבר נהנות מההיצע של Planck.

אודות Planck

Planck, פלאנק, פלטפורמת נתונים ממוכנת המופעלת בידי בינה מלאכותית לביטוח מסחרי, פתרה את הצורך רב השנים של התעשייה בדייקנות ובאמת ברגע הכי חשוב. Planck מאפשרת למבטחים להוביל למצוינות בשירות ובחיתום על ידי חיבור לתובנות העדכניות ביותר, עם שם וכתובת עסק בלבד. ספקים גלובליים, סוכני ניהול וחברות אינשורטק ממנפים את הפתרון ההוליסטי של Planck לאסטרטגיות צמיחה; מילוי מוקדם של הגשה; תעדוף ותיקוף; חיתום עסקים חדשים; חידוש פוליסות קיימות; ביקורות ברמת פרמיום ועוד. הפלטפורמה הופכת את ניהול הסיכונים למהיר וצפוי הרבה יותר, מה שמביא להגדלת הפרמיה הכתובה תוך הקטנת יחסי ההפסד וההוצאות.

פלאנק הוקמה על ידי צוות של יזמים בלתי נלאים בעלי רקע נרחב בתחום הביטוח והטכנולוגיה, ומעסיקה כמעט 100 עובדים ברחבי העולם. החברה גייסה עד כה 71 מיליון דולר, בהובלת Vintage, 3L Capital, גרינפילד פרטנרס, ארבור ונצ'רס, ויולה פינטק, Team8, Nationwide, HDI ו- Eight Roads.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *