stockoptions | אופציות | מניות | מסחר בבורסה | פורטל כלכלי

OKX משיקה חשבון משנה לאחזקת מסחר

בעקבות משבר חדלות הפירעון של 3AC, OKX משיקה חשבון משנה לאחזקת מסחר כדי "לפתור בעיות אמון. מצב החשבון החדש ביותר של OKX מספק למשקיע שליטה, שקיפות ואת ניהול הסיכונים הנדרש כדי למזער הפסדי משקיעים מוסדיים בסביבת שוק תנודתי

OKX, פלטפורמת המטבעות הקריפטוגרפים המובילה בעולם, הודיעה על השקת מוצר חדש, חשבון משנה לאחזקת מסחר, ללקוחות המעוניינים ליהנות מאסטרטגיות של צוות מסחר למשקיעים מוסדיים ולמשקיעים בעלי שווי נטו גבוה.

בחשבון המשנה לאחזקת מסחר OKX פועלת כצד שלישי מהימן בין המשקיע למנהל הכספים או צוות המסחר שלו. המוצר מפחית את הסיכונים שעומדים בפני המשקיעים בכך שהוא מעניק להם שליטה רבה יותר בהשקעות שלהם וכן מספק ניהול סיכונים רב-שכבתי. הוא גם מספק שקיפות רבה יותר בכך שהוא מאפשר למשקיעים לעקוב מקרוב אחר השימוש במינוף וברווח בזמן אמת, ולגשת ולשתף רשומות מסחר מאומתות של OKX.

היידר רפיק, מנהל שיווק גלובלי ראשי ב-OKX, אמר: "אירועי חדלות הפירעון הבולטים לאחרונה לימדו אותנו שלמשקיעים רבים שמפקידים את הכספים שלהם בידי פעילים בשוק או קרנות גידור, אין שליטה, או אפילו נראות, לגבי האופן בו מנוהל הכסף שלהם. נסחר. חברות אלה מספקות ניהול סיכונים ושקיפות מפוקפקים, ובמקרים מסוימים, הדבר אף הוביל לכאורה לשימוש בכספי המשקיעים עבור ביטחונות תחזוקתיים. אנו משיקים את חשבון המשנה לאחזקת מסחר ב-OKX כדי לספק שליטה ושקיפות נחוצים ולעזור לכל אחד בתעשייה".

בכל הנוגע לשליטה, משקיעים יכולים להגדיר מגוון זכויות גישה בחשבון המסחר, בעוד שגוף צד שלישי וצוותי מסחר אינם מורשים להעביר כספי משקיעים באופן ישיר. פרוטוקולי ניהול סיכונים מקיפים מונעים בנוסף מנכסים להפוך לביטחונות כפולים, ומאפשרים למשקיעים לגשת לתכונות כגון רמת אזהרה, רמת הקפאת מסחר וכן מתג חיסול מוצר. לבסוף, ביקורת חוזים חכמה שמציעה OKX פירושה שבדיקת נאותות מתבצעת על ידי צד שלישי מהימן.

לניקס ליי, מנהל שווקים פיננסיים ב-OKX, אמר: "לאחר שהופקו לקחים מהתקלות האחרונות בהן היו מעורבים כמה חברות שאינן מנוהלות היטב, אנו מאמינים שחשוב שלתעשייה הקריפטוגרפית יהיה צד שלישי בלתי תלוי ומהימן שימלא את תפקיד האפוטרופוס לסוגי ההשקעות האלה. אפוטרופוס זה יספק סליקה וגם ניהול סיכונים מתאים. אנחנו צריכים למצוא דרך להפריד את אסימוני הלקוחות מהארנקים הפנימיים של המנהלים תוך בדיקה שהמנהלים ממלאים את חובות הנאמנות שלהם ללקוחות שלהם וגם לקהילות הרלוונטיות. אנחנו גם צריכים להבטיח שיש שקיפות למשקיעים ולקהילות בכל הנוגע לאופן שבו הכספים שלהם מוחזקים, נסחרים או מנוצלים כבטחונות".

חשבון המשנה לאחזקת מסחר של OKX מאפשר למנהל הכספים או לצוות המסחר לגשת למגוון רחב של מוצרים במרחבי ה-CeFi וה-DeFi על מנת למלא את התחייבויותיהם למשקיעים. בנוסף, במהלך תקופת המשמורת, צוות המסחר מצויד גם כדי להגן על מידע המסחר האסטרטגי והעמדה הקניינית שלו.

עם השקה זו, OKX מתבססת על רשומות ניהול הסיכונים שמאפשרות לה להגן על יותר מ-500 מיליון UST בכספי משתמש לפני ההתרסקות LUNA/UST של מאי. OKX תמשיך לשלב אסטרטגיות ניהול סיכונים מקיפות כדי להבטיח שמשתמשים יוכלו להשקיע בבטחה ובאחריות כאחד.

אודות OKX

OKX היא אפליקציית מסחר קריפטוגרפית מובילה, ואקו סיסטם של Web3. OKX זוכה לאמונם של יותר מ-20 מיליון לקוחות גלובליים ביותר מ-180 שווקים בינלאומיים, והיא ידועה בהיותה אפליקציית המסחר הקריפטוגרפי המהירה והאמינה ביותר לבחירה עבור משקיעים וסוחרים מקצועיים ברחבי העולם.

מאז 2017, OKX משרתת קהילה גלובלית של אנשים החולקים אינטרס משותף והוא השתתפות במערכת פיננסית חדשה שנועדה להיות מגרש בו כולם משחקים בשווה. אנו שואפים ללמד אנשים על הפוטנציאל של שווקי הקריפטוגרפיה וכיצד להשקיע ולסחור באחריות. מעבר לאפליקציית המסחר של OKX, OKX Wallet הוא ההצעה האחרונה שלנו לאנשים המעוניינים לחקור את עולם ה-NFT והמטאברס תוך מסחר באסימוני GameFi ו-DeFi.

מטבעות וירטואליים
מטבעות וירטואליים צילום אילוסטרציה pixbay
Exit mobile version